Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
16.06.2016
Автор: Официальный документ
Размер шрифта

Версия для печати

Зроблено ще один крок до подальшого розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства

Текст документа:“Про тимчасове оформлення віз у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аеропорту "Бориспіль" для громадян Китайської Народної Республіки, які в'їжджають в Україну з діловою або туристичною метою ” № 356 — редакция от 08.06.2016

 

Картинка

 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 червня 2016 р. № 356

Київ

Про тимчасове оформлення віз у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аеропорту “Бориспіль” для громадян Китайської Народної Республіки, які в’їжджають в Україну з діловою або туристичною метою

З метою всебічного розвитку українсько-китайських взаємовідносин Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Запровадити у період з 20 червня по 30 вересня 2016 р. оформлення у пункті пропуску через державний кордон у міжнародному аеропорту “Бориспіль” разових віз строком дії до 15 днів громадянам Китайської Народної Республіки на підставі документів, що підтверджують діловий або туристичний характер поїздки.

2. Установити, що за оформлення віз, зазначених у пункті 1 цієї постанови, справляється консульський збір у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

3. Міністерству закордонних справ та заінтересованим центральним органам виконавчої влади вжити заходів, що випливають з цієї постанови.

 

Прем’єр-міністр України                                                                       В. ГРОЙСМАН

 

 

Інд. 74

Кол. просмотров: (1702)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье Зроблено ще один крок до подальшого розвитку українсько-китайського стратегічного партнерства