Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1166)
09.04.2015
Размер шрифта

Версия для печати

«Зелений ключ» надає конкурентну перевагу або Євростандарти екологічного мененджменту на службі підвищення іміджевої привабливості, енерго- та водозбереження в готельній індустрії

30 березня 2015 в м. Київ був проведений семінар «Міжнародна програма екологічного маркування «Зелений Ключ» як інструмент підвищення іміджевої привабливості та впровадження європейських стандартів менеджменту. Семінар був спрямований на ознайомлення з міжнародною програмою екологічного маркування готелів, ресторанів та мiсць відпочинку «Зелений Ключ», а також на обмін досвідом між об'єктами, які вже беруть участь в програмі. Захід відбувся в рамках співпраці з Foundation for Environmental Education на базі національного оператора програми «Зелений Ключ» ГО «Екологічна ініціатива» та за підтримки арт-готелю «Баккара».

Після вітального слова організаторів семінару та представників арт-готелю «Баккара» Вікторія Радченко, голова ГО «Екологічна ініціатива» розповіла про переваги участі в програмі екологічного маркування, в тому числі і про системи он-лайн бронювання, що спеціалізуються на «екологічно дружніх» готелях. Великий інтерес викликала презентація можливостей безпілотної авіації в плані виявлення тепловтрат будівель, під час якої Юрія Босих, представника Фонду безпілотної авіації, продемонстрував роботу тепловізора, вмонтованого в безпілотний апарат. Володимир Довгич, представник компанії «Ledstorm», розповів присутнім про економічну ефективність та асортимент світлодіодної продукції та LED ламп. Про можливості більш широкого застосування органічної продукції та про особливості впровадження міжнародної програми «Зелений ключ» в малих готелях представила доповідь Анастасія Ле Хак, представник магазинів «Натур Бутік» і готелів «Maison Blanche». «Незважаючи на труднощі теперішнього часу, ми розуміємо необхідність впровадження цієї програми, необхідність збереження навколишнього середовища для майбутніх поколінь. Це наша філософія і у нас немає іншого виходу, як слідувати їй», – підкреслила Анастасія. Досвідом щодо екологічного мененджменту в готелі та підвищення рівня екологічної свідомості персоналу та гостей поділилася Маріанна Маршаленко, представник готелю «Radisson Blu». Такі проекти як створення велосипедного паркінгу, заохочення персоналу до використання цього екологічно-дружнього транспорту, проведення таких заходів як «Година Землі» не тільки цікаві, але й надихають на подальшу працю. Арт-готель «Баккара» не тільки розташований в екологічно привабливій зоні, а й проводить інтенсивну роботу з впровадження екологічного Менеджмент і підвищенню рівня екологічної освіченості персоналу. Кирилл Лентяков докладно розповів про систему екологічних заходів та періодичних тренінгах для персоналу в цьому готелі. Урочистою заключною частиною семінару стало нагородження готелів мережі «Maison Blanche» та «Radisson Blu» сертифікатом програми «Зелений ключ» на 2015 рік.


Нагородження мережі готелів Maison Blanche


Нагородження готелю Radisson Blu

«Зелений ключ» – перша у світі програма екологічного маркування для місць розміщення, об’єктiв рекреації та спортивних об’єктiв, бізнес і конференц-центрів, а також ресторанів. Вперше програма була запропонована в 1994р. в Нiдерландах. На даний момент у програмі бере участь 41 країна, понад 2100 об'єктів отримали символ програми «Зелений ключ». В Україні працює програма 5 років.

Міжнародна програма «Зелений ключ» надає конкурентну перевагу своїм учасникам-об'єктам туристичної інфраструктури (готелям, кемпінгам, пансіонатам, ресторанам і т.д.), а також націлена на підвищення екологічної свідомості персоналу та клієнтів, підвищення рівня використання стійких та раціональних методів роботи, впровадження екологічно відповідального бізнесу та зниження використання ресурсів та енергії. Приєднуючись до програми, той чи інший об'єкт демонструє свою соціальну відповідальність, бажання просуватися по шляху сталого розвитку та позиціонує себе як екологічний об'єкт.

Контакт:
Алеєв Модест, тел. (067) 715-62-83, vnrs68@gmail.com, www.ecological-initiative.org.ua.

Кол. просмотров: (2098)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье «Зелений ключ» надає конкурентну перевагу або Євростандарти екологічного мененджменту на службі підвищення іміджевої привабливості, енерго- та водозбереження в готельній індустрії