Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1178)
24.11.2014
Автор: Державний природознавчий музей
http://prostir.museum/ua/post/33798
Размер шрифта

Версия для печати

«СТРАТЕГІЯ АКТУАЛЬНОСТІ: ЯК МУЗЕЮ СТАТИ ПОТРІБНИМ МІСЦЕВІЙ ГРОМАДІ?» 4 ГРУДНЯ 2014 РОКУ У ДЕРЖАВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ НАН УКРАЇНИ М. ЛЬВІВ ЧЕКАЄМО

4 грудня 2014 р. Державний природознавчий музей запрошує колег на IV колоквіум освітньої програми з музеології. Бо одне з найважливіших питань, яке постає перед музеями сьогодні – як залишатися актуальним, потрібним і цікавим для місцевої громади.

Даніела Зінг (Музей Природи м. Вінтертур, Швейцарія) розповість на прикладі швейцарських музеїв про те, як третина мешканців міста може стати регулярними відвідувачами музею. Своїм досвідом зацікавлення місцевої громади поділяться музеї з Харкова, Києва, Одеси і Львова. Модератором зустрічі виступить Наталія Дзюбенко (керівник проекту «Природничий музей: від теорії еволюції життя до практики живого музею», Державний природознавчий музей).

Колоквіум відбудеться за адресою м. Львів, вул. Театральна 18, початок об 11 год.

Попередня реєстрація на колоквіум (із зазначенням місця роботи, посади і контактних реквізитів) і отримання від оргкомітету підтвердження на участь обов’язкові. Кінцевий термін реєстрації – 2 грудня, 15.00: reg.natural.museum@gmail.com.

Подія відбувається в рамках проекту «Природничий музей: від теорії еволюції життя до практики живого музею» за підтримки програми «Динамічний музей» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Інформаційний партнер – Львівська міська рада.

Програма колоквіуму

10.30 – 11.00. Реєстрація.

11.00 – 12.30. Лекція «Стратегія актуальності: як музею стати потрібним місцевій громаді?». Сесія запитань та відповідей.

Лектор: Даніела Зінг (Daniela Zingg), куратор біології Музею Природи м. Вінтертур, керівник департаменту взаємодії з відвідувачами, автор багатьох розробок із музейної педагогіки.

12.30 – 13.00. Дискусія.

13.00 – 14.00. Обідня перерва.

Взаємодія з місцевою громадою – досвід українських музеїв:

14.00 – 14.30. «Музей на реекспозиції – як працювати з аудиторіями?», Христина Дяків (Державний природознавчий музей НАН України, Львів).

14.30 – 15.00. «Леви своїх не лишають – благодійна програма НХМ та громади», Олена Гончарук (Національний художній музей України, Київ).

15.00 – 15.30. «Неформальна освіта в музеї: інструменти, можливості та перспективи», Зоя Шинчук (Муніципальний музей особистих колекцій імені О.В. Блещунова, Одеса).

15.30 – 16.00. «Літмузей і формування бренду Розстріляного відродження у свідомості харків'ян. Досвід роботи з різними аудиторіями (діти, молодь, дорослі)», Ольга Черемська (Літературний музей, Харків).

16.00 – 17.00. Дискусія та обмін думками за кавою.

Кол. просмотров: (1655)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье «СТРАТЕГІЯ АКТУАЛЬНОСТІ: ЯК МУЗЕЮ СТАТИ ПОТРІБНИМ МІСЦЕВІЙ ГРОМАДІ?» 4 ГРУДНЯ 2014 РОКУ У ДЕРЖАВНОМУ ПРИРОДОЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ НАН УКРАЇНИ М. ЛЬВІВ ЧЕКАЄМО