Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства з туризму та курортів, Спілки журналістів України, авакомпаниї «Міжнародні Авіалінії України», страхової компанії «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», асистуючої компанії «AP Companies” провела Третій Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична».

"/>
Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1180)
28.09.2012
Автор: Елена Зеленко
Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України»
Размер шрифта

Версия для печати

Визначено 50 Кращих Фоторобіт Про Туристичну Україну

Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» за підтримки Державного агентства України з туризму та курортів, Спілки журналістів України, авакомпаниї «Міжнародні Авіалінії України», страхової компанії «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП», асистуючої компанії «AP Companies провела Третій Всеукраїнський конкурс туристичної фотографії «Україна туристична». 

Метою фотоконкурсу є пропагування серед громадян України та іноземних гостей нових можливостей відпочинку в Україні та формування серед них іміджу України як привабливого місця відпочинку. Фотоконкурс «Україна туристична» є щорічним загальнонаціональним конкурсом туристичної фотографії, у якому представлені кращі фотороботи, що відображають туристичні можливості нашої держави.

«Ми впевнені, що цей проект принесе свій внесок у підвищення туристичної привабливості України як для українських, так і закордонних туристів», - зазначила Голова Державного агентства з туризму і курортів Олена Шаповалова.

За словами голови Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» Ігоря Слісаренка, всеукраїнський конкурс туристичної фотографії має об‘єднати як професійних фотомитців з усіх регіонів України, так і аматорів, аби створити загальноукраїнський контекст туристичної фотографії.
Свої роботи на конкурс надіслали 39 фотографів з усієї України, понад 300 фоторобіт було представлено на розсуд журі. У результаті відбору переможцями став 21 фотограф.

Результатом цьогорічного конкурсу туристичної фотографії стала підсумкова виставка 50 кращих фоторобіт «Україна туристична», відкриття якої відбулося 26 вересня в Будинку художника.( м. Київ,в ул.Артема1/5) Виставка триватиме до 8 жовтня 2012 року.  

Найкращі фотороботи, які стануть переможцями фотоконкурсу, будуть представлені на фотовиставках в українських культурних центрах та Посольствах за кордоном, а також під час міжнародних туристичних форумів у Києві.

   

Партнерами Третього Всеукраїнського конкурсу туристичної фотографії стали:
 авакомпанія «Міжнародні Авіалінії України»;
страхова компанія «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»;
асистуюча компанія «AP Companies”;
оператор вигідного роумінгу “EUREKA”;
туристична фірма «Терра інкогніта»;
видавництво «Балтія-друк;
ТМ "Коктебель"(кожний фіналіст отримав пляшку вина, а відвідувачі пригощались на відкритті фотовиставки).

 

З питань участі у наступних фотоконкурсах звертайтесь за тел.: 521-66-90 , 067-463-68-90

Інформація про умови участі у фотоконкурсі є на сайті Асоціації журналістів: www.turpressa.com.ua

 

Кол. просмотров: (3317)                            Кол. комментариев: (1)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (1) К статье Визначено 50 Кращих Фоторобіт Про Туристичну Україну
 • 1.
  Попов С.
  05.10.2012
  А можно как-нить получить этот снимок в бОльшем разрешении, на фото в левом нижнем углу моя работа на стене... а на награждение попасть не смог... Ответить
 • Страницы:
 • 1
 • Предыдущая
 • Следующая