Вечірньої години 5 жовтня на центральній площі курортного містечка Трускавця відбулося яскраве відкриття третього Міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат». Тисячі відпочиваючих стали свідками цікавої зустрічі з режисерами та акторами. Зі словами привітання до присутніх та учасників звернувся арт-директор кінофестивалю Борис Савченко – режисер, народний артист України. Заслужена артистка Російської Федерації, голова журі ігрового кіно Людмила Шевель сказала, що вона народжена в Україні, любить і вболіває за неї, а місто Трускавець є чудовим, красивим та привабливим, і побажала всім учасникам та глядачам незабутніх вражень від кінофестивалю.

 

"/>
Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1166)
08.10.2012
Автор: Анатолій Олійник
Размер шрифта

Версия для печати

ВІДКРИТТЯ ТА БУДНІ ТРУСКАВЕЦЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ

Вечірньої години 5 жовтня на центральній площі курортного містечка Трускавця відбулося яскраве відкриття третього Міжнародного кінофестивалю телевізійних фільмів «Корона Карпат».

Тисячі відпочиваючих стали свідками цікавої зустрічі з режисерами та акторами. Зі словами привітання до присутніх та учасників звернувся арт-директор кінофестивалю Борис Савченко – режисер, народний артист України. Заслужена артистка Російської Федерації, голова журі ігрового кіно Людмила Шевель сказала, що вона народжена в Україні, любить і вболіває за неї, а місто Трускавець є чудовим, красивим та привабливим, і побажала всім учасникам та глядачам незабутніх вражень від кінофестивалю. Шквалом оплесків присутні зустріли головного фільмового «мента-даішника», російського актора Володимира Гусєва. Декілька цікавих розповідей-історій неабияк розвеселили присутніх. А спільний пісенний виступ з відомим українським актором, поетом, співаком Михайлом Грицканом був зустрінутий «на ура». Але, коли пролунав живий голос Богдана Ступки, площа завмерла.

 

Виступів було багато. А на завершення свята всі учасники заспівали гімн кінофестивалю, і площа осяялася яскравим розмаїттям феєрверку. Вечірній показ фільму «Марія» за участю Богдана Ступки завершив цей день.
Наступні дні подарували всім бажаючим перегляд конкурсних фільмів «Той, що пройшов крізь вогонь» (Україна), «Вдови» (Аргентина), «Інсайт» (Білорусь) та інші.
 

Приїзд Віллі Токарєва в Трускавець фанати та прихильники чекали з нетерпінням. Палац культури майже вщент був заповнений глядачами. Живе спілкування, давно відомі та нові пісні, різноманітна тематика жанру, пісні різними мовами доводили зал до шалених овацій. Одну з пісень Віллі Токарєв присвятив Аргентині та присутньому на концерті консулу посольства Аргентинської республіки в Україні Крістіан-Ніколасу. По закінченню концерту російський емігрант Віллі дарував усім бажаючим свої компакт-диски та автографи і нікому не відмовив спільно сфотографуватись. Ось так. Фестиваль продовжується.

Анатолій Олійник. Трускавець, для НТБ

 

Кол. просмотров: (1797)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье ВІДКРИТТЯ ТА БУДНІ ТРУСКАВЕЦЬКОГО МІЖНАРОДНОГО КІНОФЕСТИВАЛЮ