Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
25.11.2018
Автор: Володимир Царук
Размер шрифта

Версия для печати

Відбувся прес-тур іноземних журналістів по Львівщині

Журналісти з Азербайджану, Білорусі, Польщі та Казахстану побували у Львові, турскавці гірськолижних курортах Славське та Буковель у рамках міжнародного прес-туру, який організував Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Темою прес-туру стала українська гастрономія та можливості зимового відпочинку та оздоровлення. Зокрема, під час зустрічі з керівництвом Львівської облдержадміністрації йшлося про перспективи розвитку гастрномічного туризму у регіоні, а також нові маршрути, які з"явились на Львівщині.

Родзинкою прес-туру стало відвідування курорту Трускавець, де іноземні журналісти відвідали один з кращих готельних комплексів курорту - санаторій "Карпати". Лікувальна база цієї оздоровниці сьогодні нічим не поступається кращим іноземним курортам, - таким як чеські Карлові Вари, чи угорські Плієштяни.

Картинка

Кол. просмотров: (1343)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье Відбувся прес-тур іноземних журналістів по Львівщині