Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
22.12.2016
Автор: Менеджер департаменту ЗЕД АУКС Сергій Гмиря
Размер шрифта

Версия для печати

УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ

КартинкаВ новому 2017 році Асоціація Українсько-Китайского Співробітництва (надалі АУКС) як і в попередніх роках, прийме активну участь у виставковій діяльності. АУКС знову є ініціатором участі та організатором Українського стенду у Міжнародній виставці зарубіжного туризму «СOTTM 2017», яка пройде 29-31 березня 2017 року, в місті Пекін (Китай).

Для довідки: Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» є об’єднанням юридичних осіб, які встановлюють, підтримують, сприяють, заохочують або прагнуть до встановлення та розвитку відносин співробітництва між структурами, установами, організаціями, закладами та іншими юридичними особами України та Китайської Народної Республіки. Асоціація створена у 2008 році та не здійснює самостійної підприємницької діяльності, не засновує та не виступає співзасновником господарюючих суб’єктів. Одне з завдань Асоціації передбачає розвиток та вдосконалення напрямків, форм та засобів масштабного взаємовигідного співробітництва України та КНР в туристичній галузі за рахунок подальшого налагодження дієвої співпраці профільних українських та китайських структур усіх форм власності та видів діяльності, які не заборонені законодавствами обох держав. Предметом діяльності Асоціації є допомога, координація дій та захист інтересів її членів у здійсненні ними господарської та суспільної діяльності, яка є наслідком співпраці між діловими партнерами-юридичними особами України та КНР. Асоціація є вільною для вступу нових учасників.

СOTTM є основним виставковим заходом в КНР в галузі виїзного туризму. Ця подія демонструє такі продукти, як авантюрний світ подорожей і туризму, туристичні послуги, операційні послуг, допомогу в плануванні турів, туристичні набори і предмети першої необхідності та інші послуги, які пов’язані з поїздками і туризмом.

СOTTM має професійну аудиторію та не передбачає участі кінцевих споживачів. «В2В» захід щороку привертає увагу представників національних і регіональних туристичних компаній, туроператорів і турагентів, представників авіакомпаній і компанії з прокату автомобілів, організаторів круїзів, фахівців готельного бізнесу, страхових компаній, постачальників туристичного обладнання, представників ЗМІ.

В 2017 році АУКС планує залучити ще більшу кількість учасників. На даний момент Асоціацією зарезервовано 42 квадратних метри для учасників з України, а, за необхідністю, площа стенду може бути збільшена (на схемі Україна поряд із CAFE). 

Картинка

Картинка

Загалом, захід щороку створює величезний ринок для всіх учасників, які представлять свої інноваційні послуги туризму і гострих відчуттів для великої кількість глядачів. Як учасники,так і експоненти мають чудову нагоду гарно та з користю провести час і дізнатися про новинки в індустрії подорожей і туризму. Слід зазначити, що з представниками Приватного акціонерного товариства "Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" (надалі МАУ) проведені успішні переговори, і вони візьмуть участь у виставці зі своїм масштабним стендом, який демонструється компанією на різноманітних міжнародних виставках.

Картинка

В українській туристичній експозиції СOTTM 2017, серед широко переліку туристичних компаній, які вже працюють (або планують) із китайськими туристами в Україні, приймуть участь наступні: «Червона Рута» (круїзи по р. Дніпро); «СОЛО ІСТ» (тури в Чорнобиль); «Романтік СПА Готель» (м. Яремче); «ДОБРО» (тури в Україну); «ПРЕМ’ЄР ІНТЕРНЕШНЛ» (мережа готелів в Україні). Крім того, планується, що на СOTTM 2017 Україну будуть також представляти фахівці профільних департаментів міськрад Києва, Львова, Одеси та Харкова.

У виставці 2017 року заплановано проведення традиційної презентації «День України» за підтримки Посольства України в КНР, організація брифінгів, презентації та зустрічі В&В з представниками китайських туристичних фірм і відповідальними працівниками профільних міністерств КНР.

Участь в COTTM-2017 сприятиме збільшенню кількості туристів з Китаю до нашої країни та надає змогу налагодити ефективні ділові контакти на китайському туристичному ринку.

Контактна особа щодо участі у виставці – менеджер департаменту ЗЕД Сергій Гмиря

Тел.: (044) 285-70-52; sp5@aucc.org.ua

СOTTM 2016

Асоціація «Українсько-Китайського Співробітництва» та Українська частина Спільної Українсько-Китайської Ділової ради, за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, організували проект «Національний стенд України» на спеціалізованій виставці виїзного туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET».

12-14 квітня 2016 року в Пекіні відбувся один з найбільших та найвідоміших форумів туристичної індустрії Китаю – 12-а Міжнародна спеціалізована виставка виїзного туризму «СOTTM 2016 CHINA OUTBOUND TRAVEL & TOURISM MARKET». В рамках цьогорічної виставки, що пройшла на майданчиках Національного сільськогосподарського виставкового центру, було розгорнуто понад 350 стендів і павільйонів, на яких представлено понад 40 країн та туристичних дестинацій світу (Франція, Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Туреччина, Ізраїль, ОАЕ, Єгипет, США, Японія, Австралія, країни Африки та Південної Америки).

Загалом у заході взяли участь близько 400 компаній та організацій, причетних до галузі виїзного туризму: міжнародних і національних туроператорів, представників готельного, транспортного, рекреаційного і страхового бізнесу, державних департаментів і агентств.

Виставку було поділено на тематичні розділи: подорожі (сезонний відпочинок, бізнес тури, відпочинок для дітей, екскурсії, круїзи, пізнавальний, екологічний, екстремальний, пригодницький, спортивний і освітній туризм); готельний та ресторанний сервіс; транспортні послуги (авіаційні, залізничні і автобусні перевезення, морський і річковий круїзний транспорт, прокат авто); рекреація (санаторії, пансіонати, курорти); страхові та фінансові послуги; IT і телекомунікаційні технології в сфері туризму. Окремо було організовано також зону люксового туризмуLuxury Tourism Segment.

В рамках COTTM 2016 зусиллями Асоціації Українсько-Китайського Співробітництва (АУКС) і Української частини Українсько-Китайської Ділової Ради (УКДР), за підтримки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України було організовано «Національний стенд України», який дав змогу вперше на заходах такого рівня презентувати в Китаї туристичний потенціал нашої країни.

Картинка

Учасниками української туристичної експозиції стали компанії «Київський супутник», «Pan Ukraine», «TEZ TOUR», Міжнародні Авіалінії України. Крім цього, туристичні можливості українських міст Києва та Львова, як майбутніх подорожей для китайських туристів, представили фахівці управлінь туризму КМДА і Львівської міськради. В ході виставки, яку за планами організаторів мали відвідати не менше 4,5 тис. представників сфери виїзного туризму КНР, крім знайомства зі стендами та павільйонами країн і туроператорів, запропоновано широку освітню та комунікаційну програму, що включала у себе низку спеціалізованих семінарів, конференцій, презентацій. У перший же день COTTM 2016 на українському стенді відбулася презентація «День України» для китайський відвідувачів виставки та представникам місцевих ЗМІ.

Крім учасників національного стенду, що знайомили гостей з туристичними можливостями українських компаній і міст, у презентації взяли участь віце-голова АУКС і Української частини УКДР, постійний представник цих організацій в Пекіні Ігор Литвин, радник-посланник з торгово-економічних питань Посольства України в КНР Віктор Танасійчук, голова президії виконкому АУКС Віталій Олійник.

Картинка

Як сподіваються організатори і учасники національного стенду, їм вдалося привернути увагу китайських туроператорів та ЗМІ до України як до нового потенційного напрямку масового виїзного туризму. Тим самим зроблено перший крок у виході України зі своїм туристичним продуктом на китайський ринок, за яким має слідувати активніша інформаційна та популяризаторська діяльність, просування України як цікавого і доступного європейського, туристичного бренду більш дієва державна підтримка галузі туризму, а також лібералізація візового режиму для громадян КНР.

Щодо візових питань, то саме вони, окрім підведення підсумків участі у виставці, стали головною темою зустрічі учасників національного стенду з Надзвичайним та Повноважним Послом України в КНР Олегом Дьоміним, яка відбулася 16 квітня в останній день COTTM 2016. Зокрема, в ході зустрічі перший секретар Консульського відділу Посольства Лілія Самойлова поінформувала присутніх про можливості української амбасади в Пекіні в плані прискорення видачі термінових віз, що може в окремих випадках полегшити ситуацію, аж поки питання спрощення і здешевлення видачі віз китайським громадянам не вирішиться на нормативно-правовому рівні.

Загалом організатори національного стенду та представники туристичного бізнесу України констатували, що пекінська виставка COTTM 2016 була корисною і продуктивною. Також вони висловили сподівання, що при підтримці державних органів та профільних асоціацій, подібні заходи будуть проводитися й надалі. Адже Україна має величезний туристичний потенціал, вигідне географічне розташування, унікальні природні та рекреаційні ресурси, чимало історичних пам’яток, комфорту цінову політику. А це, при умові наполегливих зусиль операторів і держави, активної популяризації, реальних кроків щодо економічних реформ, візової лібералізації та поліпшення сервісу, дасть змогу Україні кардинально збільшити кількість туристів з Китаю, а значить отримати значні економічні вигоди від найпотужнішого в світі ринку виїзного туризму.

Кол. просмотров: (2784)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье УКРАЇНУ ВДРУГЕ ПРЕЗЕНТУЮТЬ НА НАЙБІЛЬШІЙ ТУРИСТИЧНІЙ ВИСТАВЦІ В КИТАЇ