Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
09.02.2016
Автор: Lviv Convention Bureau
Сайт zaly.in.ua
Размер шрифта

Версия для печати

У Львові провели дослідження конференц-індустрії

Картинка

Протягом 2015 року Інститут міста на замовлення ЛКП «Агенція із підготовки подій» проводив дослідження конференц-індустрії міста Львів. За цей час було опитано 12 організаторів та 410 делегатів найбільших конференцій, які відбувалися у Львові протягом року.

Згідно із результатами дослідження, більшість опитаних перебуває у Львові від 2 до 3 днів (78%). Середня тривалість перебування делегатів у місті під час конференції становить 2,29 дня. Здебільшого делегати дістаються до Львова потягом (67%), власним або службовим авто (25%); рейсовим автобусом скористались 5%, а літаком – 3% від усіх опитаних відвідувачів конференції. Для нічлігу респонденти зазвичай обирають готелі (65%), на другому місці – орендовані квартири (13%), на третьому – хостели (10%), зрідка делегати зупиняються у друзів чи родичів (9%), ще частина не залишається на ніч у місті (3%).

Що стосується структури витрат, то під час відвідування конференції у Львові, респонденти схильні витрачати найбільше коштів на саму участь у заході (28% від загальної суми витрат, що становить близько 1700 грн.) та проживання в місті (25% від загальної суми витрат, що становить трохи більше ніж 1500 грн.). Одна особа витрачає в середньому 791 грн. протягом одного дня перебування у Львові (у порівнянні з 650 грн у 2014 році).

Протягом 2015 року у Львові відбулося 237 конференцій, у яких взяли участь близько 38 000 делегатів. Найпопулярнішими галузями конференцій, відповідно до даних ЛКП «Агенція з підготовки подій», є медицина (40% від загальної кількості заходів), наука (38%), ІТ (10%), бізнес (8%) та економіка (4%).

Економічна вигода для міста від проведення 10 конференцій (організатори яких надали інформацію про виручені та витрачені кошти) у 2015 році становила 10 489 778, 00 гривень.

Картинка

Як зазначає директор ЛКП «Агенція з підготовки подій» Ліна Остапчук: «Таке дослідження було критично важливим для кращого розуміння учасників та організаторів конференцій, які є нашою цільовою аудиторією. Завдяки йому ми можемо краще розуміти, який пакет послуг може запропонувати місто, щоб делегати залишилася максимально задоволеним, а організатори – знову обирали Львів для своїх конференцій».

*** ЛКП «Агенція з підготовки подій» (Lviv Convention Bureau) є підрозділом Львівської міської ради, метою якого є розвиток конференц-індустрії міста та супровід організаторів у проведенні конференцій у Львові.

Кол. просмотров: (2429)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье У Львові провели дослідження конференц-індустрії