Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1166)
28.11.2014
Автор: Прес-служба Reikartz Hospitality Group
Размер шрифта

Версия для печати

У Кам'янці Подільському відкриється Резиденція Святого Миколая

13 грудня у Кам'янці-Подільському відбудеться відкриття Резиденції Святого Миколая. Проект проходить вже другий рік поспіль за підтримки Національної мережі готелів Reikartz та Міської ради.

Резиденція Святого Миколая знаходиться в старовинних підвалах 16-18 століття за адресою вул. Старобульварна, 2 в історичному центрі міста, неподалік від Ратуші та Старої Фортеці. У всіх гостей Резиденції буде чудова можливість особисто познайомитися зі Святим Миколаєм, а після і з Дідусем Морозом, взяти участь у новорічних ранках і майстер-класах. 27 грудня Святий Миколай офіційно передасть Резиденцію Дідусеві Морозу, який буде керувати нею і зустрічати гостей до кінця новорічних свят.


У новорічний період 2013-2014 р. Новорічна Резиденція в Кам'янці-Подільському прийняла понад 2500 гостей з Кам'янця-Подільського, Хмельницького, Чернівців та інших міст України. На пошту Новорічної Резиденції надійшло понад 3000 листів, і на кожен лист прийшла відповідь. Про значимість проекту розповідає Андрій Корчак, керуючий готелем «Reikartz Кам'янець-Подільський»: «Проект Новорічної Резиденції створений ініціативною групою за підтримки засновників готелю Reikartz Кам'янець-Подільський і має для нас особливе значення. Резиденція була і залишиться некомерційним благодійним проектом, головна мета якого - подарувати дітям свято навіть в такий непростий час, як зараз. Також завдяки цій ініціативі ми розраховуємо допомогти місту залучити більше гостей з інших регіонів на зимові свята саме в Кам'янець-Подільський».

Місто Кам'янець-Подільський неодноразово визнане одним із семи чудес України згідно опитування туристів і рейтингів туристичних пам'яток.

Дізнатися більше про Новорічну Резиденцію: www.newyearkamenets.com!

Кол. просмотров: (1824)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье У Кам'янці Подільському відкриється Резиденція Святого Миколая