Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1170)
23.01.2015
Автор: Прес-центр Української асоціації активного та екологічного туризму
Размер шрифта

Версия для печати

В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ЛІДЕРІВ АКТИВНОГО ТА ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ

Українська асоціація активного та екологічного туризму, Асоціація журналістів «Туристичний прес-клуб України» та журнал «Міжнародний туризм» розпочинають Національний конкурс лідерів активного та екологічного туризму.

Метою конкурсу є виявлення кращих представників сфери активного туризму і відпочинку, підвищення якості надання послуг, популяризація активних видів туризму та відпочинку, а також підтримка ініціатив у даному сегменті туризму в Україні. Учасниками конкурсу можуть стати турофірми, які займаються активним відпочинком, готелі, туристичні клуби, гіди-провідники, пункти прокату туристичного спорядження, а також його виробники, заповідники та національні парки. Активні види туризму та відпочинку (в т.ч. екологічний туризм) є одними з найбільших сегментів  туризму, який охоплює всі регіони України, людей різного віку та статі. Ці види туризму мають величезний вплив на різні сфери життя нашої країни – соціальну, економічну, культурну, екологічну, духовну. І їх важливість досі недооцінена.

В останні роки спостерігається динамічний розвиток даних видів туризму. На українському туристичному ринку у цьому сегменті діє значна кількість туристичних фірм, готелів і садиб, виробників туристичного спорядження та магазинів, об’єктів активного відпочинку і пунктів прокату, функціонують різноманітні клуби та організації, відбуваються різноманітні заходи. Щороку їх кількість зростає. Разом з тим, існує ряд проблем у розвитку, однією з яких є підвищення стандартів якості обслуговування, створення спеціалізованої інфраструктури, популяризація активних видів відпочинку, раціональне використання туристичних ресурсів та інші.     

Національний конкурс складатиметься з 16 номінацій, серед яких будуть відзначені краща турфірма та гід активного відпочинку, кращий туристичний клуб року, кращий інвестиційний (бізнес) проект активного туризму, кращий еко-туристичний проект року, краща соціальна ініціатива для активного туризму, кращий об’єкт екологічного туризму. З умовами конкурсу та списком номінацій можна ознайомитись на сайті Асоціації активного та екологічного туризму: www.uaeta.org (заявки на конкурс можна надсилати до 15 лютого 2015 року).

Підведення підсумків конкурсу та вручення нагород переможцям організатори планують провести у Києві 26 березня 2015 року під час проведення 21-ї Міжнародної виставки UITT/ «Подорожі та туризм»-2015. 

   

Кол. просмотров: (1840)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье В УКРАЇНІ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС ЛІДЕРІВ АКТИВНОГО ТА ЕКОЛОГІЧНОГО ТУРИЗМУ