Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1166)
19.11.2014
Автор: Автор: редакція; Фото О. Жарія та О. Шовкопляс
Размер шрифта

Версия для печати

ФОТОВИСТАВКА «КИЇВ – МІСТО, ДЕ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ» ВІДКРИЛАСЬ 18 ЛИСТОПАДА У МУЗЕЇ ІСТОРІЇ КИЄВА

18 листопада о 16.00 у Музеї історії Києва (вул. Б. Хмельницького, 7) відбулася фотовиставка, де були представлені 27 кращих фоторобіт обличчя сучасного Києва, а також роботи, що ілюструють революційні події у Києві у листопаді-лютому 2013-2014 рр.

Фотовиствка «Київ – місто, де все починається» – результат спільного проекту Асоціації журналістів «Туристичний прес-клуб України» та Управління туризму Київської міської  державної адміністрації у рамках Громадської ініціативи «Нове обличчя Києва». На виставці представлено 25 фоторобіт 7 фотохудожників. Це як фотографи-професіонали, які добре знані в Україні – Олег Жарій, Олена Шовкопляс, Олег Петрасюк, так і художники-аматори, які у різний час стали переможцями різноманітніх фотоконкурсів на туристичну тематику.  

Назва фотовиставки досить символічна і якнайкраще відображає наше сьогодення: з одного боку Київ – це місто, де починалися всі українські Революції (у 2004 році – Помаранчева, у 2013-2014 рр. – революція Гідності), в яких брали участь тисячі киян та мешканців з інших регіонів, а з іншого боку, Київ – це столиця України, місто, що має тисячолітню історію, мальовничі краєвиди та архітектурні шедеври. Саме тому столиця України – це місто, яке щороку відвідують сотні тисяч туристів як з України, так і з інших країн світу.     

Представлені фотороботи показують красу і привабливість Києва як одного з найкрасивіших міст Європи. Але у концепції виставки ми не змогли оминути і події, з яких увесь світ дізнався, що Українці є такими ж європейцями і прагнуть жити у Європі і за європейськими цінностями. Саме тому частина фоторобіт виставки ілюструє цьогорічні події на Майдані Незалежності та біля нього. Ці фотороботи показують силу духу і волі українців.

Назва виставки – «Київ - місто, де все починається» – це новий слоган туристичного Києва, який відтепер буде рекламуватися на всій рекламно-інформаційній продукції та мережі інтернет. У планах організаторів фотовиставки показати її в інших містах України, а також за кордоном, звідки поки що не дуже охоче приїздять до Києва у якості туристів.

Цією фотовиставкою організатори починають «прорубувати» нові вікна з України до Європи, аби громадяни її країн побачили справжнє обличчя сучасного Києва і захотіли відвідати столицю України.             

Партнером фотовиставки стало Національне інформаційне агентство «Укрінформ».

Довідки за тел. 067-463-68-90, 044- 202-60-94.

Фото Олега Жарія:

 

 

  

Фото Олени Шовкопляс:

Кол. просмотров: (1652)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье ФОТОВИСТАВКА «КИЇВ – МІСТО, ДЕ ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ» ВІДКРИЛАСЬ 18 ЛИСТОПАДА У МУЗЕЇ ІСТОРІЇ КИЄВА