Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1157)
04.08.2014
Автор: Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Размер шрифта

Версия для печати

Розпочато реалізацію проекту «Івано-Франківська область – край для туризму»

Івано-Франківською обласною державною адміністрацією за фінансової підтримки Європейського Союзу розпочато реалізацію проекту «Івано-Франківська область – край для туризму». Метою проекту, що триватиме 2,5 роки, є підтримка соціально-економічного зростання Івано-Франківщини через впровадження ефективної регіональної політики та розвиток туристичної галузі Прикарпаття.

Проект, зокрема, передбачає розробку Регіональної цільової програми розвитку туризму на 2016-2022 роки; створення та оснащення обласного центру розвитку туризму; забезпечення підвищення якості туристичних послуг шляхом консультування та організації курсів підвищення кваліфікації працівників галузі та проведення категоризації садиб; будівництво двох «центрів гостинності» для зупинок туристичних автобусів і короткотермінового відпочинку туристів; встановлення путівників та вказівних знаків до туристичних атракцій; здійснення комплексу маркетингових заходів (проведення круглих столів та конференцій з питань розвитку туризму, видання рекламних друкованих матеріалів, забезпечення участі області у національних та міжнародних туристичних виставках, організація ознайомчих візитів в область для ЗМІ та туристичних фірм).

Для забезпечення ефективної реалізації проекту передбачається створення Наглядової ради, яку очолять заступник голови облдержадміністрації Любомир Слободян та перший заступник голови обласної ради Олександр Левицький.

До асоційованих партнерів проекту також належать  Регіональний фонд підтримки підприємництва по Івано-Франківській області; Регіональний туристично-інформаційний центр.

Довідково:
Івано-Франківська облдержадміністрація стала одним з переможців першого конкурсу програм в рамках Проекту  ЄС «Підтримка політики регіонального розвитку в Україні», що реалізується з січня 2013 року до липня 2016 року. Метою Проекту ЄС  є сприяння суспільному, економічному та територіальному згуртуванню країни. Проект  спрямований на підтримку Уряду України в розробці та реалізації регіональних реформ. Детальна інформація про Проект на веб-сайті: http://surdp.eu.

Контакти
Наталія Гасюк, Координатор Проекту в департаменті міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської облдержадміністрації, e-mail: tourism.if@gmail.com, тел. (0342) 552-042.

Сайт Івано-Франківської облдержадміністрації: www.if.gov.ua.

Кол. просмотров: (1987)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье Розпочато реалізацію проекту «Івано-Франківська область – край для туризму»