Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1178)
22.10.2013
Автор: Київський університет туризму, економіки і права
Размер шрифта

Версия для печати

ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР ЮН ВТО ЗНОВУ В КУТЕПі!

9 жовтня 2013 року в рамках робочого візиту до України Київський університет туризму, економіки і права вдруге (вперше у жовтні 2012 року) відвідав Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації, Почесний професор КУТЕП пан Талеб Рифаї. Варто зазначити, що КУТЕП – єдиний в Україні вищий навчальний заклад, що є асоційованим членом ВТО. Таке членство дає додаткові можливості для налагодження прямих двосторонніх зв’язків з найвпливовішою міжнародною туристською організацією світу.

У своїй лекції перед студентами та викладачами університету, технікуму і училища Генеральний секретар Всесвітньої туристської організації Талеб Рифаї поділився своїми думками щодо сучасного стану та тенденцій розвитку світового туризму, розповів про широкі можливості для молоді у туристичній сфері, відповів на численні запитання студентів.

Під час перебування пана Талеба Рифаї в університеті відбулись також переговори Генерального секретаря ЮН ВТО з ректором КУТЕП Володимиром Федорченком щодо поглиблення співробітництва між Всесвітньою туристською організацією і Київським університетом туризму, економіки і права. Зокрема, йшлося про можливість користування інформаційними базами даних ЮН ВТО, а також програмами щодо навчання та стажування студентів.

Талеб Рифаї відзначив, що такі зустрічі є дуже цікавими для нього. оскільки у минулому він також викладав у студентській аудиторії, тому прекрасно розуміє молодіжну аудиторію.

Кол. просмотров: (2781)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье ГЕНЕРАЛЬНИЙ СЕКРЕТАР ЮН ВТО ЗНОВУ В КУТЕПі!