Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
03.06.2017
Размер шрифта

Версия для печати

Encore, ще Encore!

1 червня готель Ramada Encore Kiev, що на Столичному шосе, відзначив свій 5-річний ювілей.

Традиційно, в день народження, відбулася прес-конференція, присвячена розвитку Wyndham Hotel Group. Також були озвучені новини і плани швейцарского оператора DBI Hotels& Resorts.

Спікери заходу: Генадій Жуков, генеральний директор групи компаній DeVision, Іранта Дюваж, операційний директор DBI Hotels & Resorts, Крістіна Серьожечкіна, віце-президент з розвитку DBI Hotels & Resorts. Поважний гість - віце-президент з розвитку у країнах Центральної та Східної Європи Wyndham Hotel Group – Крістіан Мішель. Він зазначив, що першочергове завдання для діяльності в Україні - робота над проектами 10-ти готелів, впровадження інноваційних рішень для розвитку українського готельного бізнесу, відкриття у Києві першої міжнародної школи гостинності у співробітництві із Sheffield Business School, нова гастрономічна концепція для готелів ‘Go Healthy’ і т.п.

Характеристика київського готелю Ramada: комфортні номера для проживання, відмінне обслуговування кваліфікованим і чуйним до потреб клієнта персоналом, розвинута інфраструктура для виїзних семінарів, тренінгів і корпоративних заходів. Готель в будні дні завантажений, а в вихідні надає знижку до 50% на проживання протягом вікенду неділових туристів.

Картинка

Свято з нагоди п'ятиріччя роботи на київському готельному ринку відбулося в найбільшому (800 кв. м) банкетному залі столиці, який вміщає до тисячі осіб, і пройшло під гаслом: "Полуниці багато не буває". 

Картинка

Картинка

ДОВІДКА. Wyndham Hotel Group (США) є найбільшою в світі мережею готелів, що охоплює близько 7 800 готелів на більш ніж 600 000 номерів в 66 країнах і розвивається під 15 брендами. Мережа Ramada містить понад 900 готелів в 45 країнах світу, які функціонують під брендами Ramada Encore, Ramada Hotel, Ramada Hotel & Suites, Ramada Plaza, Ramada Resort.

DBI або DB International – готельний оператор повного циклу, що пропонує комплексні рішення у сфері готельного менеджменту власникам малих та середніх готелів в Україні та інших країнах Центральної та Східної Європи . Головний офіс компанії базується у Швейцарії. Команда DBI – спеціалісти зі США, Швейцарії, інших європейських країн та українці, що вже отримали досвід готельної справи у США та Європі.

На фото: Геннадiй Жуков, генеральный директор групии компанiй DeVision, Олег Пономарьов, операцiйний директор групи компанiй DeVision, з автором нотаток.

Картинка 

 

 

Кол. просмотров: (2112)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье Encore, ще Encore!