З 20 жовтня минулого року електронний квиток було впроваджено у поїзді 165/166 Дніпропетровськ-Київ. "Укрзалізниця" сповіщає, що до кінця 2011 року продаж електронних квитків буде запроваджений ще у наступних поїздах...
"/>
З 20 жовтня минулого року електронний квиток було впроваджено у поїзді 165/166 Дніпропетровськ-Київ. "Укрзалізниця" сповіщає, що до кінця 2011 року продаж електронних квитків буде запроваджений ще у наступних поїздах:
Довідка. Технологія продажу електронних квитків передбачає самостійне оформлення пасажиром проїзних документів через мережу Інтернет (ресурс www.e-kvytok.com.ua) з оплатою повної вартості проїзду платіжною карткою та роздруківкою посадочного документа на звичайному папері. Посадочний документ розпізнається (зчитується) провідником вагона за допомогою зчитувача штрих-коду, який входить до комплекту мобільного терміналу контролю документів (МТКД). Після процедури розпізнавання, засобами бездротового зв’язку здійснюється зміна статусу проїзного документу в автоматизованій системі обслуговування пасажирів (АСКППУЗ). Підтвердження зміни статусу проїзного документа передається провіднику на МТКД, що є підтвердженням права на проїзд. По закінченні поїздки пасажир отримує проїзний документ встановленої форми на бланку суворої звітності (завчасно роздрукований в касі та отриманий начальником поїзда до відправлення). Дана технологія застосовується в рамках дослідної експлуатації, до переходу на оформлення фіскальних чеків безпосередньо в поїзді, котрі замінять бланки суворої звітності.
Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба, не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.