Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1157)
30.07.2014
Автор: Редакція, група компаній «Ласпі»
Размер шрифта

Версия для печати

ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ ГРУПА КОМПАНІЙ «ЛАСПІ» ОРГАНІЗОВУЄ ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ «ТУРИСТИЧНА ПРЕМІЯ «CARPATHIAN TRAVEL AWARDS»

Другий рік поспіль група компаній «Ласпі» організовує проведення інтернет-конкурсу «Туристична премія «Carpathian Travel Awards». Туристичний портал  «Новини турбізнесу» – інформаційний партнер конкурсу.

В минулому році голосування проводилось в 11 номінаціях. Найбільш висока активність голосуючих спостерігалась в номінаціях «Кращий рекреаційний комплекс» і «Відкриття року». Свої голоси за кращий, на їх думку, об’єкт в Карпатах віддало 20 000 осіб, і це не межа...

Нагадаємо:
У проекті беруть участь санаторно-курортні установи, готелі, пансіонати і  бази відпочинку, розташовані на території Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей України.

Туристична премія «Carpathian Travel Awards» – це об'єктивна оцінка якості обслуговування та рівня сервісу санаторно-курортних послуг у регіоні Карпати.

Основними завданнями проекту є:
- популяризація внутрішнього та в’їзного туризму України, курорту Карпати, а також об’єктів санаторно-курортного обслуговування, які орієнтовані на високі стандарти туристичного сервісу;
- підвищення стандартів якості обслуговування туристів та сприяння щодо подальшого розвитку курортів і туризму в Карпатах;
- покращення якості обслуговування відпочиваючих;
- активізація реклами Карпат;
- підвищення ефективності використання рекреаційних можливостей і туристичних  ресурсів регіону.

У голосуванні беруть участь як туристичні агентства, фахівці з продажу турів, так і фізичні особи, споживачі туристичних послуг.
Переможець визначається  більшістю голосів за допомогою прямого голосування учасників у ряді номінацій. 

Додатково ознайомитись із проектом та отримати інформацію про хід голосування Ви зможете на сайті.

Інтернет-голосування триватиме з 20 липня до 20 вересня 2014 року, після чого відбудеться підведення підсумків конкурсу. Переможці премії «Carpathian Travel Awards» будуть оголошені до Міжнародного дня туризму  і Дня туризму України – 27 вересня.

Голова Оргкомітету конкурсу  Туристична премія «Carpathian Travel Awards», директор групи компаній «Ласпі» Олена Миколаївна Баженова.

Кол. просмотров: (2413)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ ГРУПА КОМПАНІЙ «ЛАСПІ» ОРГАНІЗОВУЄ ПРОВЕДЕННЯ ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ «ТУРИСТИЧНА ПРЕМІЯ «CARPATHIAN TRAVEL AWARDS»