Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
09.12.2013
Автор: Ніна Тодорюк
Размер шрифта

Версия для печати

БУДИНОК-КОРАБЕЛЬ – НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВА СПОРУДА У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ

ЦІКАВЕ І ПЕРСПЕКТИВНЕ ПОРЯД… ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ
НАУКОВИХ РОБІТ «МАЛЬОВНИЧА УКРАЇНА – ТУРИСТИЧНИЙ КРАЙ»

Подачу заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі наукових студентських робіт «Мальовнича Україна – туристичний край» завершено. Анонси вказують на цікаву і різноманітну тематику робіт, які буде представлено з різних регіонів України. Мальовнича Україна завдяки студентській молоді відкриває свої чудеса мандрівникові із Заходу на Схід. Ми презентуємо читачам об’єкти, які можуть становити інтерес для вітчизняної туристичної галузі.

БУДИНОК-КОРАБЕЛЬ – НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВА СПОРУДА У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ

Учасниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Мальовнича Україна – туристичний край» студентка ЧТЕІ КНТЕУ Ніна Тодорюк під керівництвом доцента Чичун Валентини Андріївни представляє цікавий об’єкт у місті Чернівці.

Будинок-корабель у Чернівцях ще досі невідомий для туристів, однак його місце розташування дає можливість сформувати цікавий екскурсійний маршрут для гостей міста. А архітектурна неповторність будинку дозволяє поринути у далеку історію міста.

Дім-корабель – це родзинка всіх архітектурних пам`яток Чернівців, яка розташована на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема. Це один з перших кам`яних будинків, споруджений наприкінці XIX століття, який і досі називають на старий манер – «шифа», що в перекладі з німецької означає корабель. Назва будинку невипадкова. Адже будинок і справді за своїм зовнішнім виглядом нагадує корабель. Звужений фасад, що, наче ніс корабля, спрямований на південь, палуба на другому поверсі у вигляді просторого балкону і маленька башта, що нагадує щоглу, безумовно, створюють в уяві жителів та гостей міста цікавий образ шедевру суднобудування та викликають зацікавленість у його історії.

Будинок-корабель – серце міста Чернівці. В ньому сховані загадкові легенди та історії, що не можуть залишити байдужим жодного з відвідувачів міста. Тому я вважаю, що даний туристичний об`єкт може привабити в місто велику кількість туристів через свою архітектурну неповторність та красу.


Будинок-корабель у XIX століттіБудинок-корабель на перетині вулиць Головної та Шолом-Алейхема


Фонтан на будинку-кораблі

Кол. просмотров: (10435)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье БУДИНОК-КОРАБЕЛЬ – НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВА СПОРУДА У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ