Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1167)
23.05.2013
Автор: Національний комплекс «Експоцентр України»
Размер шрифта

Версия для печати

ВИСТАВКА «АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК» У РАМКАХ МЕДИЧНОГО ФОРУМА-2013, КИЇВ, НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ», 5-8 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ

Національний комплекс «Експоцентр України» (ВДНГ) запрошує Вас взяти участь:
5 – 8 червня 2013
спеціалізована експозиція «Активний відпочинок в Україні»
у рамках виставки «Медичний форум-2013».

Мета експозиції – розвиток і популяризація здорового та активного образу життя, активних видів відпочинку, розвиток та вдосконалення існуючих і нових  видів активного відпочинку та туризму, обмінятись інформацією, досвідом роботи, укласти вигідні контракти, виробити спільні дії щодо розвитку і популяризації активного образу життя та активних видів відпочинку.

До участі запрошуються: підприємства з випуску та продажу товарів, обладнання, інвентарю, аксесуарів для активних видів відпочинку, підприємства з організації активного відпочинку та туризму, виробники екологічно чистого харчування,  спортивні  заклади та секції, науково-дослідні інститути, соціальні служби, благодійні фонди, громадські організації.

Тематичні розділи:
- спорядження та аксесуари для туризму, велотуризму, альпінізму та активного відпочинку на природі
- спортивний одяг, взуття, аксесуари
- кемпінгове устаткування
- товари для подорожей
- велосипеди
- палаточний майданчик
- товари для  мисливства та рибалки
- устаткування і спорядження для екстремальних видів спорту
- туристичні компанії, що пропонують екстремальні і пригодницькі тури.

Організатор: НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ»
Ділова програма: презентації, семінари, круглі столи.

Перевагами нашої виставки є велика територія асфальтованої зони без перешкод, що дуже зручно для відвідувачів на «колесах», зона лісу, де можуть проводитись різноманітні спортивні заходи, територія, на якій можуть будуватися конструкції різноманітної конфігурації, на території «Експоцентру» завжди людно незалежно від заходів, які проводяться. Територію виставкового комплексу можна подивиться тут. У рамках виставки планується монтаж наметового містечка, шукаємо зацікавлених.

Контакти:
Тел.: (044) 596-92-80, (044) 596-91-05, (067) 440-59-42
active@expocenter.com.ua
expocenter.com.ua

Кол. просмотров: (4038)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье ВИСТАВКА «АКТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК» У РАМКАХ МЕДИЧНОГО ФОРУМА-2013, КИЇВ, НАЦІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ЕКСПОЦЕНТР УКРАЇНИ», 5-8 ЧЕРВНЯ 2013 РОКУ