Захід вдруге проходитиме під відкритим небом, що передбачає велику кількість відвідувачів. Територія, де відбуватиметься туристична виставка-фестиваль, поділена на містечка за відповідними напрямками

"/>
Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
12.03.2012
Автор: Редакция
Размер шрифта

Версия для печати

IV ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ТУРИСТИЧНА ВИСТАВКА-ФЕСТИВАЛЬ, 17-20 ТРАВНЯ 2012 р., м. ТЕРНОПІЛЬ, парк ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА


Організатор: Тернопільська обласна державна адміністрація, Тернопільська міська рада, управління з питань туризму облдержадміністрації 

Медіа-партнер: інтернет-портал для професіоналів «Новини турбізнесу»

Захід вдруге проходитиме під відкритим небом, в, що передбачає велику кількість відвідувачів. Територія, де відбуватиметься туристична виставка-фестиваль, поділена на містечка за відповідними напрямками:

  • містечко сервісного обслуговування;
  • містечко туристичної привабливості;
  • містечко народних ремесел;
  • містечко народної творчості.

До участі у виставці запрошені іноземні делегації, представники регіонів України, районів Тернопільської області: туроператори і турагенти, виробники і постачальники спортивного, туристичного спорядження та обладнання, музеї і заповідники, заклади розміщення (готелі, мотелі, кемпінги та інші), санаторії, профілакторії, бази відпочинку, страхові та фінансові компанії, заклади харчування, навчальні заклади, що готують фахівців для туристичної галузі, видавництва і фахові видання.  

В програмі виставки-фестивалю: презентація районів області та регіонів України і зарубіжжя, засідання «круглого столу», конференцій, презентаційних семінарів. Для представників всеукраїнських друкованих та електронних ЗМІ, закордонних гостей відбудеться прес-тур та інфо-тур по області.

Майстри народних ремесел та виробники сувенірів проведуть майстер-класи та запропонують свої вироби. Всі бажаючі матимуть можливість відвідати презентації закладів харчування та продегустувати їхню продукцію під час фестивалю «Барвиста кухня». На відвідувачів також чекає насичена розважальна програма: виступи аматорських художніх та фольклорних колективів та відомих провідних естрадних виконавців Тернопільщини, середньовічні майстер-класи.

Запрошуємо Вас відвідати туристичну виставку-фестиваль.

Завантажити заявку на участь.

Детальніше з програмою та умовами участі у виставці-фестивалі можна ознайомитись на сайті www.ternotour.com.ua, а також за телефонами (0352) 43-42-31; 43-35-39, 43-00-35, та e-mail: programa-tur@mail.ru.

Кол. просмотров: (3961)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье IV ЗАХІДНОУКРАЇНСЬКА ТУРИСТИЧНА ВИСТАВКА-ФЕСТИВАЛЬ, 17-20 ТРАВНЯ 2012 р., м. ТЕРНОПІЛЬ, парк ім. Т.Г. ШЕВЧЕНКА