Отправить на печать

04.10.2016
Автор:

Завтра відкриття туристичної виставки UITM!

У Києві з 5 по 7 жовтня 2016 року в МВЦ (Броварський пр., 15) на Лівобережній відбудеться UITM′2016 - 23-й Міжнародний туристичний салон «Україна».

Що ж чекає на Вас в рамках виставки UITM-2016?

Відвідувачів виставки чекає широкий вибір пропозицій від туроператорів з понад 20 країн світу: Болгарії, Домініканської Республіки, Грузії, Єгипту, Ізраїлю, Індії, Індонезії, Італії, Китаю, Мексики, Палестини, Перу, Словаччини, Таїланду, Танзанії, Туреччини, Угорщини, України, США, Франції.

Серед учасників виставки - лідери національного туристичного ринку, туроператори Coral Travel, Anex Tour, Natalie Tours, TUI Україна, Siesta, Феєрія та інші провідні гравці ринку.

Серйозним досягненням організаторів виставки є залучення в цьому році національних стендів Китаю та Індонезії, а також нових компаній з Танзанії.

Cвою участь у виставці UITM-2016 підтвердили регіональні та міські туристичні представництва Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Херсонської, Одеської, Київської, Рівненської областей, а також міст Києва, Львова, Одеси, Харкова, Луцька.

Окрім різнопланової експозиції, UITM презентує насичену та цікаву ділову програму.

Серед анонсованих подій у день відкриття Міжнародної виставки 5 жовтня об 11.00 буде проведена прес-конференція з представниками державних структур туристичної сфери. Виставку відвідають представники національних туристичних відомств, урядових кіл, керівники дипломатичного корпусу, громадських організацій, туроператори та турагенції багатьох країн світу.

Також 5 жовтня Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Kyiv Convention and Visitors Bureau, Lviv Convention Bureau, Туристична Асоціація Одеси до обговорення пропонують MCCI and Fest industry forum, присвячений перспективам розвитку ділового та подієвого туризму в Україні.

6 жовтня – вперше на UITM відбудеться унікальний захід для представників авіаційної та туристичної галузей "Аеро-Конгрес-2016.

Також 6 жовтня Українська Асоціація активного та екологічного туризму організовує круглий стіл, присвячений розвитку туристичних територій України.

В останній день виставки - 7 жовтня - Департамент туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України проведе конференцію, присвячену зимовому туристичному сезону в Україні.

Отримайте бейдж відвідувача за посиланням http://www.ukraine-itm.com.ua/ukr/registration#personal

Картинка

Кол. просмотров: (0)
Кол. комментариев: (0)