Отправить на печать

25.12.2017
Автор: Володимир Царук

Управління туризму і промоцій Києва презентувало програму заходів на 2018 рік

За підсумками 2017 року Київ отримає рекордну суму від туристичного збору — близько 25 млн. грн, а також прийме 1,5 млн. іноземних туристів. Про це повідомив під час презентації програми заходів на 2018 рік начальник управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Антон Тараненко. Місто збирається взяти участь у 8 міжнародних туристичних виставках, зоврема у таких найпрестижніших як ITB (Берлін) та WTM (Лондон). Один з головних акцентів наступного року буде зроблено на розвиток ділового туризму, зокрема активізації роботи київського Конвеншн-бюро.

Серед планів на 2018 рік — встановлення комунального туристично-інформаційного центру у центральній частині міста, створення фотозон на центральному залізничному вокзалі та перед адмінбудівлею КМДА на Хрещатику, організація прес-турів для іноземних журналістів. Наступного року буде створено нові туристичні промо-ролики, які транслюватимуться в україні та закордоном.

“Ми будемо підримувати чимало подієвих заходів, зокрема, популярний фестиваль “Атлас-вікенд”, - зазначив на презентації програм Антон Тараненко. Ще один важливий проект для міста — подальше впровадження туристичної ID-картки Kyiv Pass. Про її наповнення та розширення функцій розповіла під час презентації керівник проекту Дарія Сонячна. За її словами, у 2018 році картка даватиме нову опцію — безкоштового проїзду усіма видами комунального міського транспорту. Також до програми приєдналися нові міські музеї, які також можна буде відвідати безкоштовно.

Під час презентації виступили також представники туристичного бізнесу Києва та громадських організацій. Зокрема, засновник проекту “Цікавий Київ” Арсеній Фінберг, голова Асоціації екскурсоводів Києва Яніна Гаврилова, керівник туроператора “Чорнобиль-тур” Ярослав Ємельяненко, заступник директора турфірми “Гамалія” Олег Раскін.

Картинка

https://kyivcity.gov.ua/content/upravlinnya-turyzmu-ta-promociy.html

Кол. просмотров: (0)
Кол. комментариев: (0)