Отправить на печать

12.09.2013
Автор: Туристична асоціація України

РАЗОМ МИ – СИЛА. ЩОДО ЗМІН ДО ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ТУРИЗМ». ЗВЕРНЕННЯ

Шановні Колеги! Якщо Ви хочете зберегти власний бізнес, сприяти розвитку вітчизняного туризму, мати прозоре, прогнозоване й стабільне законодавство про туризм, запрошуємо 25 вересня 2013 року взяти участь у всеукраїнській нараді представників туристичної галузі щодо змін до Закону України «Про туризм».

Предметом розгляду даного зібрання будуть питання:
1. Проект Закону України «Про внесення змін до законів України «Про туризм» та «Про страхування», запропонований  Держтуризмкурортів.
2.  Проект Закону України «Про туризм» (нова редакція), підготовлений Туристичною асоціацією України.

Всеукраїнська нарада представників туристичної галузі відбудеться 25 вересня 2013 року об 11 годині в м. Києві. У роботі наради братимуть участь також представники профільного Комітету Верховної Ради України та керівництво Київської міської держадміністрації. Ініціативна група.

Примітка. Про місце проведення інформація буде направлена додатково, після уточнення загальної кількості учасників заходу;
- електронний варіант проекту Закону вишлемо після отримання підтвердження про намір прийняти участь у зборах;
- підтвердження про свою участь у заході просимо направляти на адресу e-mail staff@asku.com.ua (обов’язково вкажіть контактний телефон та електронну адресу, прізвище, ім’я, по батькові , посаду і місце роботи).

Кол. просмотров: (0)
Кол. комментариев: (1)