Отправить на печать

17.06.2017
Автор: Союз професіоналів СПА, курортів та Велнес об`єктів України

11-13 липня 2017 року у м. Львові відбудеться VII Міжнародна СПА-Асамблея-2017

Доброго дня, шановні колеги!

Союз професіоналів СПА, курортів та Wellness-об`єктів України гостинно запрошує Вас прийняти участь у

Global Event SPA в Україні - системі подій та заходів для керівників та фахівців СПА України.

11-13 ЛИПНЯ 2017 року відбудеться VII Міжнародна СПА-Асамблея-2017

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ УЧАСНИКІВ VII Міжнародної SPA-Асамблеї-2017:

1. Участь в головному заході міжнародного формату в SPA, Beauty & Wellness галузі України. Ексклюзивна інформація для СПА-менеджерів, керівників SPA & Beauty салонів, СПА-готелів та СПА-курортів,провідних фахівців в галузі SPA, Wellness та оздоровлення - участь в діловій програмі події, участь в круглих столах та бізнес-раундах з експертами SPA міжнародного класу, перемовини та ділові контакти та спілкування, майстер-класи та практичні сесії.

2. Участь в оновленій діловій частині та нових бізнес- модулях «СПА-Асамблеї» та авторських тренінгах експертів міжнародного класу SPA, Beauty & Wellness галузі, що мають успішний практичний досвід управління та розвитку SPA більше ніж 15 років. У 2017 році в діловій частині СПА-Асамблеї бере участь світова зірка СПА-галузі, експерт міжнародного класу, всесвітньо відомий викладач та член експертної ради Global Wellness Summit

3. Отримання ексклюзивних додатків для оптимізації ділових рішень керівників та фахівців в SPA,Beauty & Wellness.

4. Отримання диплому Міжнародної SPA-Асамблеї та ексклюзивних роздаткових матеріалів від кожного доповідача.

5. Отримання першої в Україні Золотої картки ELITE EVENT SPA що дає особливі привілеї та знижки для учасників СПА-Асамблеї.

6. Участь у ділових перемовинах з провідними експертами та постачальниками SPA & Wellness-галузі з наданням привілеїв програми PRIORITY SPA.

7. Можливість прийняти участь Вашому SPA, Beauty & Wellness підприємству в національному рейтингуUkrainian SPA & Wellness Professional AWARD-2017. Урочиста церемонія нагородження Премії відбудеться 01 червня 2017р. Обрати номінацію для участі

8. Нові ексклюзивні проекти для розвитку Вашого СПА буде представлено учасникам СПА-Асамблеї-2017.

9. Комфортні умови розміщення в центрі міста Львів, екскурсійна або розважальна програма тощо.

10. Х Національній СПА-Форум-2017 – з оновленою програмою для керівників та фахівців Beauty & SPA-галузі з ексклюзивною програмою від провідних фахівців SPA та експертів Союзу. Зручна та гнучка система реєстрації, комфортні умови і головне – ексклюзивна програма тренінг-семінарів. Детальніше тут: Х Національний СПА-Форум-2017 . У 2017 році ВСІ учасники СПА-Асамблеї -2017 отримають додаткову знижку на реєстрацію свого персоналу СПА на СПА-Форум-2017. Дізнайтесь про Вашу знижку в Оркгомітеті заходу.

11. Проект «Персона СПА» - іміджевий проект, заснований Союзом професіоналів СПA, курортів і Wellness-об'єктів в рамках VII Міжнародної СПА -Асамблеі як майданчик, де щорічно найуспішніші власники і ТОП-менеджери галузі СПА та Велнес діляться своїми професійними досягненнями. Спільно з партнерами проекту - галузевим журналом SPA SPAace і «зоряними» фахівцями стилю і іміджу ми розповімо про вас колегам і клієнтам. Всі повинні знати кращих. Ви гідні бути серед них. Реєстрація в проекті для власників VIP -квитків і представників брендів-спонсорів - безкоштовно. Щоб подати заявку, надішліть ваше фото, дані (ПІБ, назву вашого СПА-бізнесу і посаду) і перелік досягнень на пошту Оргкомітету (org@soyuz-spa.com). Ми виберемо і розповімо 5 найцікавіших історій.

12. Проект «Вас вітають зірки СПА». Ви вже подали заявку маєте запрошення на VII Міжнародну СПА-Асамблею-2017 . Тоді є унікальна можливість привітати своїх клієнтів і колег як учасник головної події СПА в Україні.

Для цього:

а). Зробіть прямий ефір (стрім-відео) з вашого СПА в соц. мережі в Facebook і на Youtube. Привітайте своїх клієнтів та колег, розкажіть про Ваш СПА і передайте привіт всім іншим учасникам СПА-Асамблеї-2017

б). Надішліть посилання на це відео в оргкомітет VII Міжнародної СПА-Асамблеї-2017 (org@soyuz-spa.com) і ваше відео буде розміщено на офіційній сторінці VII Міжнародної СПА-Асамблеї-2017

в). Ваш ролик подивіться все співтовариство СПА і Wellness в Україні та за кордоном, а також безліч потенційних гостей і клієнтів.

г). Розмістіть Ваше відео на своїй сторінці в Facebook з хештегом #spaua2017 і отримайте додатковий привілей на СПА-Асамблеї-2017.

13. Союз професіоналів SPA, курортів та Wellness -об'єктів України оголоушує про заснування НОВОГО ПОРТАЛУ ДЛЯ дійсних та потенційних КЛІЄНТІВ SPA та Wellness, для тих, хто дотримується здорового способу життя та відпочинку. Портал oб'єднає Всеукраїнський рейтинг SPA-локацій та професіоналів, професійний блок статей та майстер-класів про SPA від провідних експертів галузі Wellness; красу та відпочинок, з цікавими статтями, секретами домашнього SPA догляду та іміджевими проектами. А також багато всього цікавого , що буде корисним та популярним серед клієнтів SPA, Beauty та Wellness-салонів, центрів ,курортів. ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ VII МІЖНАРОДНОЇ СПА-АСАМБЛЕЇ-2017: СЕРТИФІКАТ на безкоштовне розміщення на порталі тільки зареєстрованим учасникам СПА-Асамблеї-2017.

14. Тільки учасники СПА-Асамблеї-2017 побачать першу в Україні презентацію та майстер-клас Кулінарної СПА-Академії та отримають переваги та пільги на навчання. Дізнайтесь про акцію «Їду з шефом» в Оркгомітеті заходу.

15. Тільки на СПА-Асамблеї-2017 відбудеться закрита вечеря та нарада СПА-менеджерів та власників СПА таWellness об’єктів України. Зареєструйтесь та дізнайтесь в Оргкомітеті про деталі наради СПА-менеджерів. До участі в СПА-Асамблеї запрошуються: власники, директори, менеджери та керівники СПА-салонів,Beauty & SPA-центрів, СПА готелів , СПА-курортів, Wellness-центрів міського та заміського типу відпочинку, керівників готельно-ресторанних комплексів, оздоровчих закладів, аква-термальних центрів та косметологічних центрів з послугами СПА та естетики.

Оргкомітет Global Event SPA в Україні працює для того, щоб гостям та учасникам наши події були цікаві та корисні. Тому чекаємо на Ваші побажання або пропозиції та сподіваємось побачитись з Вами в липні у Львові.

Детальну інформацію щодо події можна подивитись на офіційній сторінці заходу на нашому сайті - Союз професіоналів СПА, курортів та Велнес об`єктів України

Програма СПА-Асамблеї-2017

Спікери СПА-Асамблеї-2017 Програма Х Національного СПА-Форуму-2017 з повагою,

Оргкомітет Global Event SPA в Україні +38 044 209-27-19   +38 097 351-42-21

www.soyuz-spa.com

Кол. просмотров: (0)
Кол. комментариев: (0)