Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
23.03.2017
Размер шрифта

Версия для печати

Туроператор TPG за підтримки партнерів надав змогу дітям-переселенцям із зони АТО відпочити в сонячній Анталії

В аэропорті Київ (Жуляни) батьки та преса зустріли дітей із родин вимушених переселенців та учасників АТО з Донбасу. Дітки віком 9-15 років повернулися в Україну після безкоштовного відпочинку в сонячній Анталії.

Картинка

Таку нагоду їм надав туроператор Travel Professional Group за підтримки партнерів: авіакомпанії BravoAirways, приймаючої сторони в Анталії AdagioTour, Благодійного Центру «Свої», компанії європейського страхування ERV.

Діти відпочивали у готелі курорта Туреччини Кемер Grand Haber Hotel 5*, який має комфортабельні номери і харчування Аll inclusive. Їм надали екскурсії та розваги, психологічну реабілітацію на тренінгах. Загалом вартість поїздки обійшлася організаторам у понад €20 тис.

«Ми живемо у місті Попасна, на лінії зіткнення. На тій лінії, де сьогодні практично щодня чуємо вибухи та стрільбу. Те, що змогли отримати наші діти – це просто чудо в сьогоднішніх умовах! Щиро вдячні тим, хто організував цю подорож» - подякувала Ірина Хащенко, мати одного з дітей. Туроператор TPG наголошує, що благодійні акції, подібні цій, будуть мати постійний характер та запрошує до співробітництва у цьому напрямку благодійні фонди та громадські організації.

Картинка

Кол. просмотров: (2043)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье Туроператор TPG за підтримки партнерів надав змогу дітям-переселенцям із зони АТО відпочити в сонячній Анталії