Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
01.02.2018
Автор: Володимир Царук
Размер шрифта

Версия для печати

Київ презентував свої туристичні можливості на найбільшій туристичній виставці Північної Америки - The New York Times Travel Show

Столиця України представила свій туристичний потенціал на найбільшій туристичній виставці Північної Америки - The New York Times Travel Show, учасниками якої стали національні туристичні офіси та компанії зі 170 країн світу.

Київ був представлений управлінням туризму та промоцій Київської міськдержадміністрації, туроператорами “Чорнобиль-тур” та JC Travel Ukraine, а також національним авіаперевізником — авіакомпанією “Міжнародні авіалінії України”.

Столиця України презентувала на виставці календар подій 2018 року, найвагомішою серед яких стане фінал Ліги чемпіонів УЄФА, що відбудеться 26 травня на стадіоні “Олімпійський”. “Туристи зі США сьогодні є на 5-му місці за відвідуваністю Києва, тому американський ринок є дуже важливим для нас, ми з кожним роком будемо тут збільшувати свою активність”, - зазначив начальник управління туризму і промоцій КМДА Антон Тараненко. Цього року управління туризму планує запросити у прес-тур до Києва американських блогерів, які зможуть оцінити туристичні родзинки столиці України. Активнішою стане і співпраця між туроператорами обох країн. Стенд України був одним з найвідвідуваніших на туристичній виставці у Нью- Йорку. За три дні роботи виставки його відвідали близько 5 тисяч візитерів та учасників виставки.

Картинка

Кол. просмотров: (2034)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье Київ презентував свої туристичні можливості на найбільшій туристичній виставці Північної Америки - The New York Times Travel Show