Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1173)
30.03.2016
Размер шрифта

Версия для печати

UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм»: офіційне відкриття ХХІІ Міжнародної туристичної виставки


UITT-2016 вітає учасників, гостей та відвідувачів!  

Картинка

30.03.16 у Міжнародному виставковому центрі відбулося офіційне відкриття ХХІІ Міжнародної туристичної виставки UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм», за участі державних структур, дипломатів, провідних представників туристичного бізнесу та поважних закордонних гостей.

Вже двадцять другий рік виставка UITT є важливою та надзвичайно масштабною подією туристичної сфери України, яка збирає під одним дахом професіоналів туристичного ринку як національного, так і міжнародного рівнів, представників державних структур, сфер медіа, готельєрів та перевізників.

КартинкаКартинка

Картинка

Після офіційної частини відкриття виставки відбувся брифінг, на якому було висвітлено актуальні питання та результати розвитку вітчизняного туризму. В обговореннях взяли участь начальник Департаменту розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України – Іван Ліптуга, який окреслив перспективи розвитку туризму в Україні на 2016-2017 роки, та начальник Управління туризму Департаменту економіки та інвестицій Київської міської державної адміністрації - Антон Тараненко, який представив нову туристичну концепцію м.Київ.

КартинкаКартинка

Картинка

Виставка UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм» проходить з 30 березня по 1 квітня у МВЦ м. Київ. Варто також зазначити, що протягом третього дня UITT-2016 – 1 квітня – на відвідувачів чекає море спеціальних пропозицій, цікавих подарунків та приємних сюрпризів. Відвідувачі виставки зможуть узяти участь у розіграші сертифікатів та придбати тури за вигідними цінами від провідних туристичних компаній.

Картинка

Кол. просмотров: (2478)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье UITT-2016 «Україна – подорожі та туризм»: офіційне відкриття ХХІІ Міжнародної туристичної виставки