Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1179)
23.11.2018
Автор: Володимир Царук
Размер шрифта

Версия для печати

10 міст та регіонів презентують туристичні можливості України на найбільшій туристичній виставці у Польщі

10 українських міст та регіонів - Львів, Івано-Франківськ, Одеса, Луцьк, Трускавець, Харків, а також Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська та Харківська області - презентують кращі туристичні маршрути та можливості лікування і оздоровлення на найбільшій польській туристичній виставці - TT Warsaw, яка з 22 по 24 листопада відбувається у столиці країни Варшаві.

У перший день виставки українську експозицію відвідав міністр спорту і туризму Польщі Вітольд Банька. Під зустрічі йшлося про реалізацію спільних проектів щодо промоції та залучення коштів Євросоюзу для розвитку туристичних дестинацій обох країн.

Картинка

Учасниками XXVI Міжнародної туристичної виставки TT Warsaw є понад 500 експонентів з 45 країн світу. Близько 15 тисяч відвідувачів зможуть ознайомитися з пропозиціями експонентів виставки, у перший день виставки вона працюватиме лише для професіоналів туристичного бізнесу.

Організатором національного стенду України виступає Департамент туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Загальна площа експозиції України складає 25 метрів. В основі її концепції нова філософія, закладена у слогані - Ukraine new.

Дизайн національного стенду України було виконано так, аби він був максимально відкритим для спілкування та ділових переговорів — повідомили у Департаменті туризму і курортів України. “Ми хочемо показати, що Україна нова і відкрита як для пропозицій щодо ділового співробітництва, так і для відвідування іноземними туристами”, - повідомила директор компанії.

Картинка

Кол. просмотров: (1826)                            Кол. комментариев: (0)

Уважаемые читатели!
Приглашаем принять участие в обсуждении темы, освещенной в статье. Единственная просьба,  не размещать сообщений, которые могут нарушить законы Украины.

Комментариев (0) К статье 10 міст та регіонів презентують туристичні можливості України на найбільшій туристичній виставці у Польщі