Получать новости на E-mail
Статьи и интервью (1135)

Список статей по теме: Киев и отдых под Киевом. (104)

 • ПРИРОДНА СКАРБНИЦЯ КИЄВА
  13.07.2011Автор: Татьяна Козлова ПРИРОДНА СКАРБНИЦЯ КИЄВА

  Декілька років поспіль «Новини турбізнесу» приймають участь у роботі виїзних засідань Міжвідомчої ради по туризму та екскурсіях м. Києва. До складу Міжвідомчої міської ради, яку віднедавна очолив перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, входять начальники профільних управлінь та керівники комунальних підприємств. Рада по туризму та екскурсіях розробляє пропозиції для створення організаційно-економічних, фінансових та правових умов функціонування місцевої інфраструктури обслуговування туристів та реалізовує програми з подальшого вдосконалення туристично-екскурсійної роботи. Згідно розробленому графіку всі районні державні адміністрації столиці звітують про виконання затверджених програм розвитку туризму. 

  Читать далее ...
  Кол. просмотров: (1906)Кол. комментариев (0)
 • Специализированная наркологическая клиника «КЛИНИКА ДОКТОРА КАДЫРОВА»
  07.02.2011Автор: Соб. инф. Специализированная наркологическая клиника «КЛИНИКА ДОКТОРА КАДЫРОВА»

  «Клиника доктора Кадырова», расположенная в Киеве, — одна из лучших в Украине клиник, где оказывается квалифицированная наркологическая помощь.

  Читать далее ...
  Кол. просмотров: (3699)Кол. комментариев (0)
 • Різдво на Хуторі Савки поблизу Києва
  21.01.2011Автор: Татьяна Козлова Різдво на Хуторі Савки поблизу Києва

  На Новий рік до мене в гості приїхали близькі родичі. Зустріли свято на майдані Незалежності, взяли участь в деяких культурних заходах, відвідали двійко музеїв. Столиця сподобалась. Та під кінець гостин захотіли «родзинку», щось національно-колоритне. Тому я зателефонувала хазяїну Хутора Савки в Нових Петрівцях, що поблизу Києва, Леоніду Шилову, і напросилася в гості. Леонід сказав, що вони чекають туристичну групу з Тверської області РФ і готують для них смачні страви і виступ фольклорного ансамблю. А ще буде запропоноване різдвяно-обрядове дійство. Так що ми можемо приєднатися. 

  Читать далее ...
  Кол. просмотров: (2340)Кол. комментариев (0)
Rambler's Top100